Seçtiğiniz ürün Sepetinize eklendi.

İOKİ, 2015 Ocak ayında İstanbul’un “En iyi Asya Mutfağı” ödülünü almıştır.

İOKİ adını direkt olarak Hollywood’un meşhur ve yetenekli Japon şeflerinden Keizo Okitasan’dan almıştır. Haziran 2011’den beri İstinye’de, 2012’de Kandilli şubemizde 2015 Mayıs ayından beri Ulus’ta misafirlerimizi ağırlamaya devam ediyoruz.

Okitasan birçok uzmanlıklarının yanı sıra, sushi dünyasında kendine ait tarifleri ve özel soslarıyla ünlüdür. İtinayla seçilen İOKİ’nin yetenekli şefleri, Türk ve Peru’ya özgü tatları ve teknikleri geleneksel Japon Mutfağı içerisinde harmanlamada uzmanlaşmış kişilerden seçilmektedir.

Misafirler özellikle damak zevklerini şımartmak adına İOKİ’nin farklı olarak hazırlanan ve marine edilen günlük taze balıkları ile yapılan sushileri, en güzel malzemelerle hazırlanan noodleları ve kendine özgü teppanyakisi için gelmektedirler.

İOKİ, kaliteli Japon Mutfağı’nda lider konumunda olup kaçırmak istemeyeceğiniz bir büyüleyiciliği ile öne çıkmaktadır. Bu lezzetleri evinde ya da ofisinde tatmak isteyenler için de paket servisimiz her an bir telefon kadar size yakın. Ayrıca özel buluşmalarınız için İoki Catering hizmetimiz sushi lezzetlerini kapınıza getiriyor ve sushileriniz size özel, istediğiniz tarzda hazırlanıyor.

Dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul, farklı mutfaklara da ev sahipliği yapıyor.ioki olarak biz de, Uzak Doğu mutfağının zengin lezzetlerini orijinal bir yorumla sunarken, İstanbul’da farklı bir dünyayla tanışmak isteyenleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.
Özgün lezzetleri sade bir dekorasyon ve atmosferde sunan ioki, gündelik hayatın yoğunluğundan uzaklaşmak isteyen misafirlerini ağırlıyor.
ioki, atmosferi, farklı tatları ve hizmet kalitesiyle iş dünyasının profesyonellerine ve lezzet düşkünlerine yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor.